Samodzielny/a księgowy/a

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej księgowości spółek z kapitałem polskim i zagranicznym
  • prowadzenie książek przychodów i rozchodów
  • rozliczanie transakcji krajowych i zagranicznych w walutach obcych i pln
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • rozliczenia międzyokresowe kosztów
  • sporządzanie deklaracji PIT/CIT/VAT
  • sporządzanie deklaracji na podatek od nieruchomości
  • sporządzanie sprawozdań finansowych, GUS, NBP

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość przepisów o rachunkowości i prawa podatkowego
  • min. dwuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku na pełnej księgowości
  • wymagany j. angielski
  • umiejętność obsługi programów księgowych Rewizor GT, Rachmistrz GT będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dostęp do bogatych materiałów szkoleniowych
  • miłą atmosferę w pracy
  • jasną i stabilną ścieżkę zatrudnienia

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w j. polskim i angielskim na adres rekrutacja@ps-consulting.pl.

List motywacyjny oraz CV ze zdjęciem wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 10.05.2018 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. 2018 poz. 1000).”