Specjalista ds. kadr i płac

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji kadrowej i płacowej, w tym akt osobowych
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy
  • sporządzanie umów o pracę
  • sporządzanie list płac
  • rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • kontrola terminów ważności szkoleń bhp i badań lekarskich
  • kontrola umów terminowych
  • rozliczenia z ZUS i PIT
  • sporządzanie deklaracji PIT i DRA
  • sporządzanie raportów na potrzeby pracodawcy i instytucji zewnętrznych

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń i prawa podatkowego
  • min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wymagany j. angielski
  • bardzo dobra znajomość programu ZUS Płatnik i programów kadrowych
  • umiejętność obsługi programów R2Płatnik będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dostęp do bogatych materiałów szkoleniowych
  • miłą atmosferę w pracy
  • jasną i stabilną ścieżkę zatrudnienia
  • umowę o pracę na pełny etat

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w j. polskim i angielskim na adres rekrutacja@ps-consulting.pl.

List motywacyjny oraz CV ze zdjęciem wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 10.05.2018 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. 2018 poz. 1000).”