cennik

Cennik usług

Nasze doświadczenia dobitnie pokazują, że w obszarze księgowości i prawa podatkowego cena za usługi świadczone przez biura rachunkowe odzwierciedla ich jakość.

Wszędzie tam, gdzie niezwykle ważna jest dokładność i nieustanna aktualizacja swojej wiedzy, potrzebny jest czas. Czas, który pracownicy przeznaczają na podwójną weryfikację i czas, kiedy nie wykonują czynności księgowych, tylko pozyskują wiedzę i nowe umiejętności.

A więc, ile jest warte dla Ciebie bezpieczeństwo Twojego biznesu? Dla nas spokojny sen Klientów jest bezcenny, a zapewniamy go dzięki poświęcaniu odpowiedniej ilości czasu na aktualizację wiedzy i podwójne weryfikacje.

Cena za prowadzenie księgowości oraz spraw kadrowo-płacowych uzależniona jest od ilości zapisów dokonanych w ewidencji księgowej i rejestrach VAT oraz od ilości zatrudnionych pracowników. Na początku oferujemy pierwszy miesiąc bez opłat i 10% rabatu przez kolejne 6 miesięcy współpracy.

 

Chcesz otrzymać szczegółowy cennik naszych usług?

Jeżeli prowadzisz lub chcesz założyć jednoosobową działalność gospodarczą, to ofertę oraz cennik usług znajdziesz tutaj. Jeżeli chcesz uzyskać ofertę prowadzenia ksiąg spółek (sp. z o.o. lub S.A.), to zadzwoń do nas: + 48 660 817 130 lub napisz: ps@ps-consulting.pl