Nasz zespół

Cześć! Nazywam się Patrycja Szypulska i jestem prezesem zarządu Kancelarii Finansowo-Księgowej PS Consulting sp. z o.o. Do mojego zespołu należą zarówno doświadczeni księgowi z pokolenia baby boomers, jak i zaangażowani absolwenci kierunków ekonomicznych z pokolenia XYZ.

Zapewniam, że tam gdzie wiedza i życiowe doświadczenie łączą się z kreatywnością i zapałem do pracy, tam można osiągać ponadprzeciętne rezultaty.

Dzięki Patrycji trafnie przewidujemy konsekwencje działań rekomendowanych naszym Klientom i odpowiednio przygotowujemy ich do kontroli organów państwowych. Ewelina efektywnie zarządza pracą całego zespołu księgowego, a Marcela i Ola zapewniają zdalne i mobilne wsparcie największym Klientom, ku ich ogromnemu zadowoleniu. Dzięki Justynie niezwykle szybko odnajdujemy się w kwestiach kadrowo-płacowych i mamy wzór doskonałej organizacji spraw administracyjnych.

Mariusz zapewnia nam ochronę danych i ciągłość pracy czuwając nad systemami IT, Marcin wspiera naszych klientów znajomością meandrów prawa, a dzięki Ewie rozwijamy się szybciej i zgodnie z realiami współczesnej gospodarki cyfrowej.

Wszyscy moi pracownicy swoim codziennym zaangażowaniem i wzajemnym wsparciem zapewniają Klientom bezpieczeństwo w obszarze księgowości i prawa podatkowego, dlatego dbam o nieustanny rozwój, pogłębiając ich wiedzę i umiejętności w drodze licznych szkoleń i kursów.

Szczegółowe informacje o mnie i o moim doświadczeniu dostępne są tutaj oraz na stronie www.patrycja-szypulska.pl - zapraszam!